Robienie na drutach – największe druty

No i doczekaliśmy się rekordu w dziedzinie, w której nieczęsto widuje się nowe osiągnięcia. Największe druty do robienia skarpetek i swetrów z wełny skonstruował pan Jim Bolin z Casey w stanie Illinois. Jego nieprzeciętne dzieło, obiekt zazdrości fanek robótek domowych na całym świecie, mierzy 4 metry i 19 centymetrów długości.

Wykonane na zamówienie sklepu z wełną, którego właścicielką jest kuzynka żony pana Bolina, ogromne druty mają przyciągnąć uwagę klientów oraz sprowadzić turystów do miasta.

Robienie na drutach – największe druty„Mam nadzieję, że dzięki takiej reklamie ludzie zaczną odwiedzać mój sklep. Chciałabym podziękować lokalnej społeczności za wsparcie, którym obdarzyli mnie podczas całego projektu. Mam nadzieję, że oni także skorzystają z tego rekordu”, wypowiada się nowa właścicielka drutów.

Wykonanie największych drutów świata zajęło 60 godzin. Ich prezentacja odbyła się 20 maja w lokalnej szkole podstawowej. Jedną z wytycznych Rekordów Guinnessa było pokazowe dzierganie wzorcowego kawałka koca, tak aby pokazać, że druty działają bez zarzutu.

Robienie na drutach - rekord Guinessa

« Poprzedni rekord

Następny rekord »

© 2010-2014 RekordyGuinessa.pl ,