Najwięcej subskrypcji na YouTube

7 stycznia 2014 Felix Kjellberg, pasjonat gier komputerowych ze Szwecji, ustanowił rekord Guinessa na najwięcej osób, które kliknęły „Subskrybuj” na jego kanale na YouTubie – 19 899 705!

Kanał „PewDiePie” na którym komentuje gry komputerowe powstał w 2010 roku. Umieszczone na nim filmiki wyświetlono już łącznie ponad 2,2 miliardy razy! Są to liczby zdecydowanie przewyższające wyniki światowych gwiazd takich jak Justin Biebier, czy Lady Gaga.

„Zakładając ten kanał nigdy nie pomyślałbym, że pewnego dnia zdobędzie rekord Guinessa. Cieszę się, że aż tylu ludziom podoba się to co robię”, wypowiada się Felix.

Na kanale „PewDiePie” zobaczyć można filmiki z urywkami z gier, do których Felix dołącza śmieszne i niecodzienne komentarze. Nie brakuje także przezabawnych relacji, podczas których widzimy jak czuł się nowy rekordzista przechodząc kolejne etapy najróżniejszych gier.  Wszystko zmontowane jest w taki sposób, że Internauci praktycznie nie mogą oderwać się od monitora.

Najbardziej subskrybowany kanał na YouTubie

PewDiePie - Rekord Guinessa

Jednym z poprzednich rekordzistów na najbardziej subskrybowany kanał na YouTubie jest pan Ray William Johnson, komik promujący swoje skecze w Internecie. W 2011 na„Subskrybuj” na jego kanale kliknęło 4 078 988 osób!

W swoich programach Ray w zabawny sposób streszcza, krytykuje i komentuje niektóre z najnowszych filmików, które szybko rozprzestrzeniają się na YouTubie (tzw. viral videos).

Wraz ze swoim video blogiem „Equals Three” (ang. Równa się Trzy), Johnson jest również znany z wielu śmiesznych teledysków, jak np.. „Zombie Love Song” i „The Stereotyopes Song”, które teraz same z siebie zaczęły rozprzestrzeniać się po sieci jak wirusy.

Najwięcej subskrypcji na YouTube

Osoby, które odwiedziły ten rekord, znalazły go szukając:

  • najwięcej subskrypcji na youtube
  • najwiecej subskrypcji na yt
  • kto ma najwięcej subskrypcji na youtube
  • Kto ma najwięcej subów na yt
  • kto ma najwięcej subskrypcji na yt
  • youtube najwięcej subskrypcji
  • największa ilosc subskrypcji na youtube
  • najwięcej subskrypcji
© 2010-2014 RekordyGuinessa.pl ,